Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

gwarancja jakości

 

Darmowa dostawa od 150zł

Naturalny środek - przędziorki, wełnowce, tarczniki Laser 950ml olej rydzowy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 2-3 dni
Cena: 23,50 zł 23.50
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Sumin

Opis

Naturalny środek zwalczający szkodniki w doniczkach i ogrodzie - Laser RTU 950ml

Laser RTU 950ml firmy Sumin to naturalny środek owadobójczy, którego działanie opiera się na metodzie mechaniczno - fizycznej. Środek Laser RTU stosowany jest w formie oprysku i oddziałuje na szkodniki żerujące na roślinach domowych i ogrodowych poprzez wytworzenie cienkiej, lepkiej powłoki która skutecznie eliminuje owady i roztocza utrudniając im żerowanie, oddychanie i przemieszczanie. Głównym składnikiem środka owadobójczego Laser RTU 950ml jest naturalny olej roślinny pochodzący z lnicznika siewnego, co powoduje iż może być stosowany zarówno w domu jak i na balkonie czy w ogrodzie. Sposób działania środka powoduje, iż owady nie uodparniają się na ten insektycyd jak w przypadku środków chemicznych, a dodatkowo może być stosowany podczas kwitnienia roślin, gdyż nie uszkadza kwiatów.

Naturalny środek owadobójczy Laser RTU 950ml może być stosowany:

✔️ w Domu, na Balkonie i Tarasie, w Ogrodzie.

Skuteczny w ochronie:

✔️✔️ Rośliny ozdobne, Warzywa, Owoce, Zioła

Zwalcza:

✔️✔️✔️ Mszyce, Przędziorki, Mączliki, Tarczniki, Wełnowce

Opis działania środka owadobójczego Sumin Laser RTU 950ml

Oprysk gotowym do użycia preparatem LASER RTU 950ml powoduje  wytworzenie na powierzchni rośliny cienką, lepką powłokę, która skutecznie unieruchamia szkodniki żerujące i bytujące na roślinach domowych i ogrodowych – roztocza i owady. W wyniku działania mechaniczno - fizycznego środka Laser RTU następuje znaczące ograniczenie aktywności życiowej szkodników, a w szczególności uniemożliwienie przemieszczania, żerowania oraz rozmnażania się.

Sposób użycia środka Laser RTU 950ml: Przed zastosowaniem środka kilka razy wstrząsnąć opakowaniem. Za pomocą spryskiwacza nanosić preparat w miejsca występowania szkodników. Należy zadbać o dokładną, staranną aplikację, ze szczególnym uwzględnieniem dolnej strony liści. Unikać stosowania środka powyżej temperatury 25°C. Spryskiwać suche rośliny w okresach bezsłonecznej pogody. Warunki pogodowe muszą zapewnić wyschnięcie cieczy na roślinach w ciągu 3 godzin. Produktu nie należy łączyć ze zwilżaczami, gdyż sam produkt pełni tę rolę i jest odporny na zmywanie przez deszcz. Bardzo dobre efekty powoduje stosowanie produktu w regularnych np. 7-dniowych odstępach czasu.

Ze względu na możliwość powstania zabrudzeń typowych dla oleju, podczas stosowania w domu należy zwrócić uwagę na zabezpieczenie znajdujących się w bezpośredniej bliskości przedmiotów/ścian.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl