Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

gwarancja jakości

 

Darmowa dostawa od 150zł

Doniczki do storczyków

Osłonki i doniczki do storczyków stanowią niezbędne dopełnienie tych wspaniałych roślin sprzedawanych zazwyczaj w nieciekawych doniczkach produkcyjnych. Z uwagi na specyficzne wymagania większości uprawianych w domach storczyków, doniczki i osłonki dla tej grupy roślin muszą mieć dedykowaną budowę. Najważniejszą cechą jest to, iż muszą szybko odprowadzać wodę z podłoża. Storczyki zazwyczaj rosną na drzewach jako epifity i ich korzenie mają dostęp do światła, dlatego większość doniczek i osłonek dla storczyków produkowana jest z przezroczystego plastiku. Ale nie zapominajmy o tym, że doniczki takie powinny też komponować się z otoczeniem i podkreślać piękno storczyków.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, znajdą tu Państwo doniczki i osłonki do storczyków w szerokiej gamie kolorów najbardziej pasujących do tych roślin. Oferujemy transparentne doniczki do storczyków w klasycznych okrągłych kształtach, jak i kwadratowe oraz trójkątne, a także osłonki i doniczki dla pojedynczych storczyków i dla grup dwóch lub trzech storczyków. Wszystkie doniczki do storczyków sklep Gardens4You proponuje w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Przesadzanie storczyków

Storczyki jak każda roślina wymagają przesadzenia przynajmniej raz na dwa lata, z uwagi na możliwe zasolenie podłoża i rozrost korzeni powietrznych. Zalecamy przesadzanie storczyków do specjalistycznych doniczek produkcyjnych charakteryzujących się dużą powierzchnią otworów ułatwiających odprowadzanie wody oraz przeźroczystym plastikiem. W naszym sklepie znajdą Państwo doniczki produkcyjne do storczyków o średnicach od 11 cm do 19 cm. Jako dopełnienie oferujemy ziemię do storczyków oraz naturalne nawozy biohumus do storczyków.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl