Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

gwarancja jakości

 

Darmowa dostawa od 150zł

Opcje przeglądania

Producent: (wybierz)

Cena: (wybierz)

  • od
    do

Środki na chwasty

Chwasty potrafią w dużym stopniu zaburzyć wzrost roślin, a także wpływać niekorzystnie na ogólny wygląd ogrodu. Aby się z nimi porządnie rozprawić, należy sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. Oferowane w tej kategorii preparaty, takie jak chociażby środek na chwasty w trawniku, pozwalają pozbyć się nieproszonych gości na dobre!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo środki chwastobójcze do zwalczania mchu, chwastów jedno- lub dwuliściennych, a także glonów i porostów. Stosowany regularnie odpowiedni oprysk na chwasty, już po krótkim czasie przyniesie oczekiwane rezultaty. W razie wątpliwości, jako eksperci, służymy także poradą.

Chwasty w trawniku

Chwastobójcze środki ochrony roślin przeznaczone są do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych, boiskach rekreacyjnych lub polach golfowych. Środek na chwasty w trawniku pobierany jest przez liście chwastów dwuliściennych, powodując zahamowanie wzrostu, a w konsekwencji zamieranie roślin dwuliściennych. Zaleca się stosować środki na chwasty w trawie na trawnikach założonych co najmniej pół roku wcześniej, młodsza trawa może spowolnić wzrost po zastosowaniu środka. Preparat na chwasty w trawniku można stosować przez cały okres wegetacji roślin, czyli od wiosny do wczesnej jesieni.

Środki na mech w trawniku

W mokre lata lub w miejscach zacienionych, dużym problemem jest mech rosnący w trawniku. Oprócz dużej wilgotności, rozwojowi mchu sprzyja naturalne zakwaszenie gleby na trawniku. Z mchem w trawie można walczyć, stosując późnojesienne nawożenie dolomitem lub nawożenie w okresie wiosenno-letnim nawozami do trawy z dodatkiem związków żelaza. Jeśli te sposoby nie są skuteczne, pozostaje nam sięgnąć po herbicydy przeznaczone do zwalczania mchu w trawie.

W naszej ofercie znajdą Państwo środki zwalczające mech na kostce brukowej lub chodnikach jak i zwalczające mech w trawniku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl