Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

gwarancja jakości

 

Darmowa dostawa od 150zł

Opcje przeglądania

Producent: (wybierz)

Cena: (wybierz)

  • od
    do

Rośliny ogrodowe czy też balkonowe nie wyglądałyby tak pięknie, gdyby nie wpływ niektórych czynników i związków. Doskonałym tego przykładem są azot, fosfor, a także potas, które działają korzystnie na rozwój konkretnych gatunków roślin. Nasz sklep oferuje nawozy fosforowe, które dostępne są w różnej wielkości opakowaniach. Proponujemy także skuteczny nawóz potasowy, który również występuje w kilku pojemnościach.

Dostępne w tej kategorii nawozy jednoskładnikowe - azotowe, fosforowe i potasowe wpływają niezwykle korzystnie na rozwój roślin. Ich regularne stosowanie pozwala uzyskać widoczny efekt za stosunkowo niewielką cenę.

Nawozy azotowe  

   Azot  jest niezbędnym dla życia roślin składnikiem pokarmowym, łączy się ze związkami zawierającymi węgiel w  wyniku  czego  powstają  różne  związki  organiczne, głównie białka. Przyczynia się do  prawidłowego rozwoju roślin uprawnych, pobudza wzrost części podziemnych i nadziemnych roślin, nadając im intensywnie zieloną barwę.

Nawozy potasowe

Nawozy jednoskładnikowe dają możliwość uzupełnienia braków konkretnego pierwiastka w glebie, oraz przeciwdziałania chorobom roślin wynikającym z niedoborów mikro i makroelementów.

Nawozy fosforowe

Nawozy fosforowe mają duży wpływ na jakość plonu, a nie wpływają istotnie na jego ilość. W większym stopniu decydują o rozwoju części generatywnych niż wegetatywnych roślin. Ponadto wpływają na efektywność nawożenia azotowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl