Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

gwarancja jakości

 

Darmowa dostawa od 150zł

Bayer Baymat Koncentrat 50ml

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 22,50 zł 22.50
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Protect Garden

Opis

Baymat Koncentrat to środek grzybobójczy w postaci zawiesino-emulsji do rozcieńczania wodą. Środek jest przeznaczony do stosowania wyłącznie w amatorskiej uprawie roślin ozdobnych uprawianych w ogrodach przydomowych i działkowych oraz na balkonach i tarasach przed takimi chorobami jak: rdze, mączniaki prawdziwe, plamistości liści oraz w ochronie bukszpanów przed zarazą pędów powodowaną przez grzyb Cylindrocladium buxicola. W roślinie działa układowo.

Zawartość substancji czynnej: tebukonazol (substancja z grupy triazoli) - 25g/l(2,5 %)

Pojemność: 50ml

Stosowanie środka:
Róża(uprawa w gruncie i uprawa pod osłonami) - mączniak prawdziwy róży, czarna plamistość róży , rdza róży - w dawce 0,4-0,6% (4-6ml środka w 1L wody)
Bukszpan(uprawa w gruncie) - zaraza pędów (Cylindrocladium buxicola) - w dawce 0,4% (4ml środka w 1L wody)
Inne rośliny ozdobne(kwitnące rośliny ozdobne, krzewy ozdobne itp.) - mączniaki prawdziwe, rdze - w dawce 0,4% (4ml środka w 1L wody)

Karencja: nie dotyczy

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Ciecz robocza może być rozpryskiwana przy pomocy opryskiwaczy powszechnie wykorzystywanych przez użytkowników nieprofesjonalnych z zastosowaniem różnego rodzaju opryskiwaczy ręcznych, w tym biodrowych czy plecakowych.

Ważne! Szczegółowe dane i środki ostrożności w etykiecie produktu.

 W przypadku produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz. U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), zamówienia oraz nabycia środków ochrony roślin mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. 2013 poz. 455 ze zm.).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl