Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

gwarancja jakości

 

Darmowa dostawa od 150zł

Środek na wciornastki mszyce KARATE SPRAY gotowy do użycia 500ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 2-3 dni
Cena: 13,40 zł 13.40
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Sumin

Opis

Karate Spray - środek na mszyce, miseczniki, wciornastki i inne larwy

Środek owadobójczy Karate Spray 500ml  w formie mikroemulsji gotowej do użycia, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek przeznaczony do stosowania w amatorskiej uprawie roślin ozdobnych, jabłoni, warzyw kapustnych, ogórka i papryki w ogrodach przydomowych i w ogrodach działkowych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Zawartość substancji czynnej: lambda-cyhalotryna (związek z grupy pyretroidów) – 0,015g/l (0,0015%)

Pojemność: 500ml

Stosowanie środka:
Róża i inne rośliny ozdobne kwitnące i zielone - Mszyce, skoczek różany, miseczniki, zmieniki, wciornastki, larwy błonkówek oraz larwy i osobniki dorosłe chrząszczy minujące i zjadające liście
Warzywa kapustne - kapusta, brokuł zwyczajny, kalafior, kapusta brukselska - Mszyce, gąsienice motyli (bielinek kapustnik, tantniś krzyżowiaczek, błyszczka jarzynówka)
Ogórek i Papryka( pod osłonami ) - Przędziorki, mączliki

Okres karencji: papryka, ogórek (pod osłonami) - 3 dni
jabłoń, kapusta, brokuł zwyczajny, kalafior, kapusta brukselska - 7 dni
róża i inne rośliny ozdobne kwitnące i wieloletnie – nie dotyczy

Sposób stosowania środka: Przed użyciem środka silnie wstrząsnąć zawartością opakowania. Opryskiwać rośliny dopóki nie są widocznie wilgotne, ale tak aby ciecz użytkowa nie spływała z liści. Opryskiwać górną i dolną powierzchnię liści.

Ważne! Szczegółowe dane i środki ostrożności w etykiecie produktu.

W przypadku produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz. U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), zamówienia oraz nabycia środków ochrony roślin mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. 2013 poz. 455 ze zm.).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl