Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

gwarancja jakości

 

Darmowa dostawa od 150zł

Sumin STOMP 330 EC 100ml

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 16,90 zł 16.90
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Sumin

Opis

Opis: Stomp 330 EC jest środkiem chwastobójczym w firmie koncentratu do sporządzenia emulsji wodnej stosowany doglebowo i nalistnie, przeznaczonym do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych. Środek pobierany jest przez korzenie i części nadziemne chwastów. Najskuteczniej zwalcza chwasty w okresie kiełkowania i wschodów. Chwasty jednoliścienne są zwalczane do fazy pierwszego lub do początku drugiego liścia, a dwuliścienne do fazy dwóch liści właściwych. Środek przeznaczony do stosowania w ogrodach przydomowych i działkowych przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Zawartość substancji czynnej: pendimetalina N -[l-etylopropylo]- 3,4-dimetylo-2,6dinitroanilina [związek z grupy dinitroanilin]-330g/l [31,3%]

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 35-50 ml/100m2

Pojemność: 100ml

Zwalcza: Chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, jasnota różowa, komosa biała, krzywoszyj polny, maruna bezwonna, przetacznik perski, rdest powojowy, rumian polny, szarłat szorstki, tasznik pospolity i tobołki polne. Chwasty średnio wrażliwe: chaber bławatek, fiołek polny, dymnica pospolita.

Chwasty odporne: skrzyp polny, żółtlica drobnokwiatowa

Zastosowanie środka: Ziemniaki - środek stosować przed wschodami ziemniaków, cebula z siewu - środek stosować bezpośrednio po siewie lub po wschodach gdy rośliny cebuli znajdują się w fazie 1-2 liści, na powierzchnię wolną od chwastów . Cebula z dymki - środek stosować do 5 dni po posadzeniu dymki. Kapusta głowiasta z rozsady opryskiwać powierzchnię bezpośrednio przed sadzeniem rozsady. 

Sporządzenie cieczy użytkowej: Przed rozpoczęciem opryskiwania dokładnie określić ilość potrzebnej cieczy, którą należy sporządzić bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu. Połowę ustalonej ilości wody wlać do opryskiwacza , następnie dodać odpowiednią ilość preparatu. Zamknąć opryskiwacz i ciecz wymieszać. Opróżnione opakowanie po preparacie wypłukać trzykrotnie wodą a popłuczyny wlać do zbiornika z cieczą użytkową. Uzupełnić wodę w opryskiwaczu i ciecz ponownie wymieszać.

Okres karencji: Okres od ostatniego zastosowania środka do dnia zbioru rośliny uprawnej: Nie dotyczy

Okres od ostatniego zastosowania środka na rośliny przeznaczone na paszę do dnia w którym zwierzęta mogą być karmione tymi roślinami: Nie dotyczy

Okres od ostatniego zastosowania środka na rośliny do dnia w którym można siać lub sadzić rośliny uprawiane następczo: Należy uwzględnić NASTĘPSTWO ROŚLIN.

Ważne! Szczegółowe dane i środki ostrożności w etykiecie produktu.

W przypadku produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz. U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), zamówienia oraz nabycia środków ochrony roślin mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. 2013 poz. 455 ze zm.).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl