Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

gwarancja jakości

 

Darmowa dostawa od 150zł

Gotowy środek na mszyce wełnowce miseczniki Polysect 750ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 20,10 zł 20.10
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Substral

Opis

Gotowy środek owadobójczy do roślin domowych i ogrodowych Polysect 750ml

Środek owadobójczy do zwalczania:

✔️ Mszyce na kwiatach domowych i ogrodowych

✔️ Mączliki na kwiatach domowych i ogrodowych

✔️ Przędziorki na kwiatach domowych i ogrodowych

✔️ Wełnowce na kwiatach domowych i ogrodowych

Gotowy do użycia środek owadobójczy do stosowania na rośliny ozdobne w domu, ogrodzie oraz do ochrony roślin balkonowych i tarasowych. Preparat Polysect Długo Działający jest środkiem działającym kontaktowo oraz wgłębnie i systemicznie. Działanie systemiczne sprawia iż preparat pobierany jest przez liście i długo krąży w sokach rośliny niszcząc szkodniki żywiące się sokami zaatakowanej rośliny. 

POLYSECT 005SL przeznaczony jest do skutecznego zwalczania  trudnych szkodników występujących na roślinach domowych i ogrodowych, jak: ochojnik, tarcznik, wełnowiec, misecznik i mszyca, przędziorki, różnego typy gąsienice oraz ogranicza występowanie wciornastków.

Szkodniki takie jak ochojnik (często mylony z szyszką) czy misecznik przylegają do rośliny tak, że nie da się ich zwalczyć zwykłym opryskiem, trzeba zadziałać inaczej, wgłębnie i tu niezastąpiony jest Polysect 005SL. Szkodnik wysysając z rośliny soki zostaje porażony Polysectem. Dodatkowo zwalcza ziemiórkę, najlepiej jest wtedy zastosować środek poprzez podlewanie.

Długo działa - chroni roślinę od wewnątrz nawet do 21 dni.

Zawartość substancji czynnej: Acetamipryd (związek z grupy neonikotynoidów) – 5g/l (0,50 %)

Opakowanie: 750ml

STOSOWANIE ŚRODKA

Rośliny ozdobne Domowe rośliny ozdobne, Kwitnące rośliny ozdobne i krzewy ozdobne w ogrodach przydomowych i na działkach rekreacyjnych (uprawa w gruncie i pod osłonami) - Mszyce, mączlik szklarniowy, przędziorki, miseczniki, wełnowce, poskrzypka liliowa.

Rośliny warzywne Pomidor (uprawa pod osłonami) - Mączlik szklarniowy 

Papryka (uprawa pod osłonami) - Mszyce

Termin stosowania: Opryskiwać po pojawieniu się pierwszych oznak obecności szkodników. Jeśli to konieczne można zabieg powtórzyć po 14 dniach od pierwszego opryskiwania dla roślin ozdobnych oraz po 1O dniach dla roślin warzywnych. Na zewnątrz stosować od kwietnia do końca września. Wewnątrz pomieszczeń można stosować cały rok.

Środek najlepiej stosować wcześnie rano lub wczesnym wieczorem, należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia.

 

 W przypadku produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz. U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), zamówienia oraz nabycia środków ochrony roślin mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. 2013 poz. 455 ze zm.).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl